Interaktívne displeje NovoTouch – riešenia pre interaktívnu spoluprácu. Technológia výborná pre tímovú spoluprácu a vyznačujúca sa vysokou citlivosťou, presnosťou a inteligentným dotykom.
S funkcionalitou ako pri tablete ale s veľkosťou interaktívneho displeja. Kombinácia dotykovej technológie a Windows 10 podporuje prácu s populárnymi Microsoft aplikáciami. Určené pre moderné pracovné prostredie umožňujúce efektívnu on-site alebo on-line vzdialenú interaktívnu spoluprácu a komunikáciu. Od malých zasadacích miestností až po väčšie konferenčné, interaktívny monitor mení spôsob práce a inšpiruje k tímovej práci najnovšou technológiou pre spoluprácu. Stačí jeden link a budete sa  môcť spojiť najmodernejším možným spôsobom či už so svojimi kolegami, klientmi, partnermi alebo zákazníkmi… Teraz !!
Používatelia môžu interaktívne a digitálne on-site alebo vzdialene zdielať kreatívne nápady, myšlienky alebo riešiť problémy. Intuitívny spôsob ako môžte pracovať spoločne a Span Workspace softvér prispôsobuje tento osvedčený spôsob digitálnemu veku.

Pomocou interaktívneho displeju NovoTouch môžete  spolupracovať omnoho efektívnejšie a na akúkoľvek vzdialenosť, jednoducho zdieľať dokumenty a intuitívne pracovať spolu na riešení problémov a vytváraní nových myšlienok. Umožňuje používať interaktívny displej so všetkými Vašimi obľúbenými aplikáciami bez nutnosti zdĺhavého školenia.
A Vaše stretnutia a porady môžu byť bohatšie a efektívnejšie s technológiami, ktoré viac zaujmú a zlepšujú za­pamätávanie a umožňujú prístup Vašim ľuďom na školenie z akéhokoľvek miesta.
Zamestnávateľ, ktorý skutočne podporuje flexibilnú prácu je odmenený viac angažovanými a efektívnejšie pracujúcimi ľuďmi – nespomínajúc nižšie cestovné náklady a menej miesta potrebného v kanceláriách. Vaši ľudia môžu pracovať z domu, z iného mesta, z iného kontinentu – takže sa znižuje znečistenie ovzdušia a zároveň rastie spokojnosť Vašich ľudí.

Produktová brožúra

Pripojte sa z ktoréhokoľvek miesta a spolupracujte kvalitne.Môžete použiť rôzne softvérové video konferenčné riešenia dostupné na trhu.
Zabudovaný NovoConnect bezdrôtový systém pre bezdrôtovú prezentáciu a informačný panel NovoDS. Do displeja je možné dokúpiť zabudovaný počítač (i5  procesor), ktorý vytvorí z displeja vynikajúcu univerzálnu platformu. Po registrácií 5 ročná záruka na displej. Kombinácia Windows 10 podporuje prácu  s populárnymi Microsoft aplikáciami. Určené pre moderné pracovné prostredie umožňujúce efektívnu on-site alebo on-line vzdialenú interaktívnu spoluprácu a komunikáciu. Zúčastniť sa stretnutí a prispievať nápadmi od svojho pracovného stola alebo z ľubovoľného miesta. Cloudové riešenie Span Workspace je presne tam kde ho práve potrebujete. Môžete tiež pozvať ďalších účastníkov aby s Vami spolupracovali, čo im plne umožní zúčastniť sa kreatívnych a inšpirujúcich stretnutiach.

Dostupné vo veľkostiach 65”, 75 “a 86”

Viaceré veľkosti obrazovky, aby sa zmestili do rôznych prostredí, všetko s 4 K rozlíšením zaručujúci kryštálovo jasný obraz a s 3 ročnou zárukou.

Súčasťou interaktívneho displeja NovoTouch je bezdrôtový systém NovoConnect – pre súčasne zobrazenie 4 zariadení na displeji a informačný panel NovoDS pre zobrazovanie aktuálnych informácií keď sa displej nepoužíva na prezentovanie.

NovoDS je ľahko spravovateľné riešenie informačných panelov, ktoré je ideálne pre vytváranie dynamických vizuálnych obrazov pre firemnú či verejnú sféru. Obsah obrazu môže obsahovať texty, fotografie, audio, video a webový obsah v plne prispôsobiteľnej konfigurácii pre celý rad nastavení.

NovoConnect na prenos obrazu a zvuku a je ideálnym zariadením pre konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Dokáže sa k nemu pripojiť a priamo zobrazovať na displeji až 4 zariadenia naraz. Účastníci schôdzky môžu komunikovať a zdieľať digitálny obsah prostredníctvom svojich PC, tabletov, smartfónov.