Predstavte si, že by ste mohli vymeniť  Vaše tlačené plagáty a stojany vo firme za informačný panel, ktorý môže byť neustále spravovaný centrálne Vašim tímom, ktorý bude stáť v “zákulisí”. Radšej ako by ste niekomu podali jednoduchú informáciu, môžete ju dať všetkým zákazníkom po celej sieti, alebo len v špecifickej oblasti, kedykoľvek chcete a v priebehu pár minút.
Už to nie je len “ponuka na tento mesiac”, keďže môžete meniť správy aj počas dňa a propagovať tak celý sortiment produktov. ktorý potom Váš personál predá Vašim zákazníkom. Marketing sa takto stáva vysoko a viditeľne produktívny. Umožňujú následovné:

 • Ľahko spravovateľné riešenie pre digitálne zobrazovanie informácií, je ideálny spôsob pre vytváranie dynamických vizuálnych displejov
 • Podpora širokej škály dynamického obsahu, textu, zvuku, fotografií, videoklipov na webových stránkach, kalendár Google, Twitter, RSS, počasie, IP streaming, atď.

Základným prvkom v každej sieti pre distribúciu multimediálneho obsahu je zariadenie schopné prehrať ho na pripojenej obrazovke. Prehrávač NovoDS dokáže nielen toto. Navyše obsah uchováva, aktualizuje podľa plánu, a prehráva podľa stanoveného plánu. Umožňuje nepretržitú a úspornú prevádzku bez potreby Vašej prítomnosti na mieste inštalácie. Všetko čo treba riadite na diaľku z pohodlia Vašej kancelárie.

Jednoduché na používanie, prehrávač NovoDS je riešenie ponúkajúce pohodlie osviežujúci obsah prostredníctvom siete alebo pomocou pamäťovej karty microSD. Vďaka drag-and-drop customizovateľnej šablóne  a vysoko intuitívnym ovládaním playlistu, je to tak jednoduché, že aj netechnický zamestnanci sa budú cítiť ako doma. Zoznam aplikácií je nekonečný a riešenie je jednoduché.

 • Synchronizácia mediálneho obsahu automaticky zo vzdialeného úložiska (Dropbox, FTP, atď.)
 • 36 vstavaných šablón, možnosť si vytvoriť vlastné v priebehu chvílky
 • Efektívne HTML5 vykresľovanie na podporu interaktívneho obsahu
 • Softvér pre správu v cene produktu
 • Aktualizácie cez LAN alebo WAN
 • Spravovanie a sledovanie stavu prehrávania z centrálneho počítača
 • Kompatibilný s operačnými systémami Windows® a Mac®
 • Rozvrhnutie playlistu na dennej, týždennej alebo mesačnej báze
 • Plug-and- play pre jednoduchú a inštaláciu a konfiguráciu vrátane zariadenia auto discovery
 • Ovládanie cez rozhranie RS-232 pre užívateľov externých zariadení
 • Bezpečnostný zámok Kensington pre zabránenie krádeže
 • Nízke náklady – žiadny licenčný poplatok a bezplatné aktualizácie softvéru

Flexibilné a jednoducho vytvoriteľné šablóny

Vďaka prispôsobiteľnej šablóne, drag-and-drop funkcii a veľmi intuitívnemu editovaniu playlistu je to tak jednoduché, že dokonca aj netechnickí zamestnanci sa budú cítiť v pohode. Zoznam aplikácií je nekonečný a riešenie prehrávača s NovoDS4K, NovoDS a NovoDSmini je jednoduché.

Otvorený softvér API

Na prispôsobenie sa vlastným aplikáciám, ktoré vyžadujú komunikáciu medzi počítačmi, IT systémami a ostatnými AV systémami, NovoDS poskytuje softvér API. Organizácie môžu týmto výrazne zvýšiť možnosti použitia NovoDS  a rozmiestnenia informačných panelov vo firme.

NovoDS cloud

Pre vzdialené zariadenia a správu obsahu cez internet. Táto ľahko použiteľná cloudová služba umožňuje správcom, prispievateľom a dizajnérom spravovať zoznamy, nastavovať zariadenia, vytvárať účty používateľov a ďalšie odkiaľkoľvek s pripojením na internet. NovoDS je možné nasadiť ako verejný cloud alebo na vlastný server. Viac informácií na www.novods.com.

Porovnanie modelov prehrávača NovoDS

Vrstva 1