NovoDisplay, navrhnutý pre meetingovky  a kancelárie, je určený na premenu klasických skupinových stretnutí na kreatívne a pútavé tímové diskusie a brainstormingové stretnutia.
Vizualizujte svoje nápady na 4K informačných paneloch a efektívnejšie spolupracujte s tímom. Rozlíšenie 4K-UHD ponúka vynikajúce detaily a ohromujúci vizuál.

Pridanou hodnotou displeja je zabudované riešenie NovoDS, ktoré uľahčuje komunikáciu a poskytovanie informácií. Akýkoľvek denný kalendár schôdzí, ciele oddelení, stav projektu, firemná intranetová stránka alebo týždenné menu z jedálne zamestnancov je možné začleniť do zoznamu skladieb medzi stretnutiami alebo počas prestojov. Vďaka intuitívnemu rozhraniu drag-and-drop softvéru, môže byť obsah doručený s flexibilným zoznamom skladieb – od textu, zvuku, fotografií a videa na webové stránky, Twitter, RSS, Kalendár Google, počasie a ďalšie.

Spolupráca
Riaďte kreatívnu tímovú spoluprácu. NovoDisplay umožňuje účastníkom stretnutia bezdrôtovo prenášať obsah zo svojho zariadenia na panel NovoDisplay. Využite schopnosť bezproblémového zrkadlenia, ktoré je maximálne prispôsobené. Vďaka kompatibilite medzi platformami Windows, MacOS, Ubuntu, Android a iOS je pripojenie bezproblémové a ľahké.

Pripojte si všetky typy počítačov a tabletov bez obmedzenia, bez námahy prepínajte medzi účastníkmi alebo zobrazujte na displeji naraz viac zariadení, aby ste si vymieňali nápady a myšlienky.

Najlepšia investícia

Zabudnite na chaotický kábel, spojenie nespočetných zariadení dohromady, problémy s inštaláciou alebo vysoké náklady na údržbu a smerujte k najlepšej možnosti výberu investície. All-in-One NovoDisplay zaisťuje nízke celkové náklady na vlastníctvo vďaka bezplatnému softvéru a žiadnemu licenčnému poplatku. Jednoduché, zaručené.

Produktový list NovoConnect riešenia

Dostupné vo veľkostiach 43 “, 55” a 65 “

Viaceré veľkosti obrazovky, aby sa zmestili do rôznych prostredí, ako sú miestnosti na čítanie, kancelária, hotel, múzeum alebo obchodné výstavy. NovoDisplay zaručuje plynulý prechod medzi bezdrôtovou spoluprácou a funkciami informačného displeju.

Technická špecifikácia NovoDisplay

Pripojenie pre externých hostí

Voliteľný plug-and-play Launcher Plus umožňuje návštevníkom bezdrôtovo zobrazovať obsah svojho zariadenia na displeji NovoDisplay.

Flexibilné a jednoducho vytvoriteľné šablóny

Vďaka prispôsobiteľnej šablóne, drag-and-drop funkcii a veľmi intuitívnemu editovaniu playlistu je to tak jednoduché, že dokonca aj netechnickí zamestnanci sa budú cítiť v pohode. Zoznam aplikácií je nekonečný a riešenie je jednoduché.

NovoDS cloud

Pre vzdialené zariadenia a správu obsahu cez internet. Táto ľahko použiteľná cloudová služba umožňuje správcom, prispievateľom a dizajnérom spravovať zoznamy, nastavovať zariadenia, vytvárať účty používateľov a ďalšie odkiaľkoľvek s pripojením na internet. NovoDS je možné nasadiť ako verejný cloud alebo na vlastný server. Viac informácií na www.novods.com.