Dizajn a inovatívnosť

Svojim zameraním na funkčnosť a inovatívny dizajn, SMS Smart Media Solutions je jedným z popredných svetových dodávateľov vysoko kvalitných stojanov, konzol a držiakov pre displeje, projektory a ďalšie multimediálne zariadenia. SMS so sídlom vo Švédsku vytvára riešenia pre displeje pre mnoho rôznych odvetví – od firemných priestorov, maloobchodu a vzdelávania až po reklamu.

Funkčnosť a jednoduchosť

Pohyblivé stojany, video steny a ďalšie riešenia aj pre viacero displejov priniesli revolúciu v mnohých aspektoch – či už ide o ergonomické a ekonomické riešenia pre firemnú oblasť až po riešenia pre obchodné výstavy. SMS Smart Media Solutions ponúka širokú škálu zobrazovacích a montážnych doplnkov pre zvuk a videnie na použitie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Mobilné riešenie Peggy One je produkt vytvorený na podporu spolupráce, zapojenia v tímoch bez ohľadu na to, kde sa jednotlivci nachádzajú. S jasným zameraním na mobilitu a flexibilitu poskytuje Peggy One bezproblémovú integráciu Vašich IT zariadení na použitie vo rôznych  kancelárskych priestoroch. Zatiaľ čo množstvo vybavenia na bežných stojanoch je obmedzené, veľké montážne rozhranie na Peggy One unesie všetko, čo potrebujete…