Predstavte si, že by ste mohli vidieť, ktoré kancelárie sú hneď k dispozícii alebo si priebežne za rezervovať prázdne kancelárie pomocou rezervačného systému. Mohlo by sa zlepšiť využitie kancelárií a dostať miesto, ktoré potrebujete vtedy, keď ho potrebujete.

Elegantné HW riešenie rezervácie rokovacích a školiacich miestností získalo množstvo ocenení za dizajn a získava čoraz väčšiu popularitu vďaka svojej jednoduchosti a pripojeniu na Microsoft Exchange Server.

Evoko systém umožňuje kontrolovať stav a vykonávať rezerváciu priamo na dotykovej obrazovke, alebo si rezervujte  stretnutia rovnako ako ste vždy robili v aplikácii Microsoft Outlook. Červené alebo zelené osvetlenie obrazovky znamená, že môžete vidieť aj na diaľku obsadenosť jednotlivých miestností.

Inštalácia Evoko systému je veľmi jednoduchá pomocou Microsoft Exchange Servera  a  nevyžaduje žiadne zmeny v oblasti bezpečnosti IT.  Je to ako pridanie nového zamestnanca do siete.

Všetky dôležité informácie sú zobrazené na obrazovke: aktuálny čas, čas začiatku a ukončenia stretnutia,  ako dlho bude stretnutie pokračovať.  Pomocou symbolov na obrazovke môžete tiež zistiť technické vybavenie miestnosti.

Dotykový displej zobrazuje prehľad o stave rokovania  a umožňuje potvrdiť rezerváciu, zrušiť ju alebo predĺžiť stretnutie. Pokiaľ zvolíte funkciu “Potvrdiť”,  rezervácia, ktorá nie potvrdená 5 – 30 minút po začatí stretnutia, bude zrušená a miestnosť bude k dispozícii pre nové rezervácie.

Systém pomáha pracovníkom rýchlo nájsť nevyužitú zasadaciu miestnosť, čím sa zabráni narušeniu rokovaní, ktoré práve prebiehajú.

Je automaticky zosynchronizovaný s rezerváciami v aplikácii MS Outlook. Môžete vykonávať rezerváciu od svojho počítača ako doteraz, alebo priamo pred rokovacou miestnosťou pomocou dotykovej obrazovky.

Evoko Room Manager od roku 2010 nastolil poriadok v obsadenosti školiacích a zasadacích miestností. Jednalo sa o originálne riešenie touch-displeja pre všetky vaše zasadacie miestnosti. Žiadne ďalšie dvojité rezervácie, zmätenosť a prerušenia stretnutí. Teraz prichádzame s novou  generáciou správcu miestností: EVOKO Liso. Už na prvý pohľad ide o prehľadnejšie a dizajnovo krajšie riešenie. S rovnakým poslaním ako vždy – zabezpečiť aby sa všetky vaše konferenčné miestnosti používali skutočne efektívnym spôsobom.

Prehľadnejšie a nápomocnejšie
Také je nové EVOKO Liso. Uľahčuje správu miestností viac ako inokedy, aby ste mohli rezervovať miestnosť z Vášho obľúbeného kalendára, alebo priamo na displeji pomocou dotyku. Tentokrát sme posunuli intuitívne užívateľské rozhranie na úplne novú úroveň. Všetky najdôležitejšie informácie sú elegantne prezentované na obrazovke. Obsadenosť, koniec alebo predĺženie schôdzky priamo z hodín. Alebo kalendár k hľadaniu iných miestností na základe dostupnosti, veľkosti a vybavenia.

Analytické a efektívne
EVOKO Liso vám dáva dokonalý štatistický nástroj, s ktorým dokážete skutočne efektívne využívať a optimalizovať  obsadenosť miestností. Získate podporu rozhodovania, ktorá skutočne znižuje náklady na základe analýzy štatistík.
Uistite sa, že používate ten správny priestor pre každé jedno stretnutie. Nikdy predtým nebolo jednoduchšie otvoriť dvere k oveľa efektívnejšej kultúre  stretnutí.

Jednoduché a krásne
EVOKO Liso má nový, štíhly dizajn. Jeho inštalácia je ľahká a zatraktívni každú Vašu zasadaciu miestnosť. Je to tak jednoduché a samozrejmé, že obsluhu zvládne každý aj bez predchádzajúceho tréningu.
Všetky funkcie možno dosiahnuť len s niekoľkými jednoduchými dotykmi. Vaše ďalšie stretnutie začne dotykom prsta.

Stiahnút produktový list Evoko Liso

“Get a room” aplikácia

Práca s tou to aplikáciou je veľmi jednoduchá. Zarezervovanie, zdielanie a pozvanie kolegov na stretnutie. Pomocou jednoducho použiteľných filtrov, ako je čas, kapacita a vybavenie miestnosti, uvidíte aké miestnosti máte čo máte k dispozícií. Rýchle a jednoduché. Efektívnosť je to najlepšie!

Je ľahké vidieť, ktoré miestnosti sú k dispozícii, ktoré sú rezervované a ktoré budú čoskoro obsadené, všetko na základe farebného zobrazenia – červeného, ​​zeleného a jantárového. Šikovné šípky Vám tiež umožňujú vedieť, kde sa nachádzajú miestnosti na stretnutie, takže je ich jednoduché nájsť.

  • Automatické prepínanie medzi informáciami o stretnutiach a smerovou navigáciou
  • Nie je potrebný žiadny prehrávač – všetko beží na Vašom webovom prehliadači