Prehľadnejšie a nápomocnejšie

Evoko Naso predstavuje modulárny systém, kde si voľbou príslušnej licencie prispôsobíte funkcionalitu podľa Vašim potrieb. Hlavnou časťou je opäť funkciami nabitý rezervační systém pre zasadacie miestnosti, novinkou je však že môžete rezervovať i zdieľané pracovné miesta a či posunúť starostlivosť o návštevníka na vyššiu úroveň pomocou ďalších funkcií. Základná verzia licencie Room hosting a dostupné ďalšie 3 verzie licencie – Room service, Desk licencia a Visitor management licencia. Systém podporuje Office 365.

Také je nové EVOKO Naso. Uľahčuje správu miestností viac ako inokedy, aby ste mohli rezervovať miestnosť z Vášho obľúbeného kalendára, alebo priamo na displeji pomocou dotyku. Tentokrát sme posunuli intuitívne užívateľské rozhranie na úplne novú úroveň. Všetky najdôležitejšie informácie sú elegantne prezentované na obrazovke. Obsadenosť, koniec alebo predĺženie schôdzky priamo z hodín. Alebo kalendár k hľadaniu iných miestností na základe dostupnosti, veľkosti a vybavenia.

Vďaka zelenému a červenému presvetleniu aury je na prvý pohľad zrejmé, že miestnosť je alebo nie je obsadená.

Licencia Room Service, rozšírené funkcie pre rezerváciu miestnosť ako sú  PIN / RFID identifikácia užívateľa, automatický Bluetooth check-in, vyhľadávanie voľnej miestnosti, Podrobné štatistiky o využití, objednanie občerstvenia, usporiadanie miestnosti, automatické upozornenia, statické a interaktívne mapy, Outlook add-in, aplikáciu pre mobilné telefóny, integrácia s videokonferenciami a pod.

EVOKO Naso má nový, štíhly dizajn. Jeho inštalácia je ľahká a zatraktívni každú Vašu zasadaciu miestnosť. Je to tak jednoduché a samozrejmé, že obsluhu zvládne každý aj bez predchádzajúceho tréningu. Všetky funkcie možno dosiahnuť len s niekoľkými jednoduchými dotykmi. Vaše ďalšie stretnutie začne dotykom prsta.

Licencia Desk pre vyhľadávanie a rezervácia zdieľaného pracovného miesta. Obsahuje funkcie ako Hot desking” (nájdenie a rezervovanie voľných stolov), vzdialená rezervácia pracovného miesta, okamžitá rezervácia voľného miesta, check-in i check-out, automatická rezervácia pomocou senzorov, automatické uvoľnenie miesta, rozdelenie miest do kategórií, podrobné štatistiky o využití, automatické upozornenia, vyhľadávanie osoby, Outlook add-in, aplikácia pre mobilné telefóny.

Licencia Visitor Správa návštev pod kontrolou. Návštevník príde k recepcii a je okamžite rozpoznaný, pozdravený a získa relevantní informácie o svojich plánovaných schôdzkach. Obsahuje funkcie ako evidencia vstupu a výstupu ľudí do budovy, organizátor schôdzky dostane informáciu o vstupe očakávaného návštevníka a môže sa na jeho príchod pripraviť, ukladanie fotografií a tlač štítkov, rozdelenie hosťov do kategórií, správa opakujúcich sa návštev, prehľad všetkých hostí v budove, príchody a odchody zamestnancov.

Produktový list Evoko Naso

Analytické a efektívne

EVOKO Naso vám dáva dokonalý štatistický nástroj, s ktorým dokážete skutočne efektívne využívať a optimalizovať  obsadenosť miestností. Získate podporu rozhodovania, ktorá skutočne znižuje náklady na základe analýzy štatistík. Uistite sa, že používate ten správny priestor pre každé jedno stretnutie. Nikdy predtým nebolo jednoduchšie otvoriť dvere k oveľa efektívnejšej kultúre  stretnutí.

Prehľadné

Je ľahké vidieť, ktoré miestnosti sú k dispozícii, ktoré sú rezervované a ktoré budú čoskoro obsadené, všetko na základe farebného zobrazenia – červeného, ​​zeleného a jantárového. Šikovné šípky Vám tiež umožňujú vedieť, kde sa nachádzajú miestnosti na stretnutie, takže je ich jednoduché nájsť.

Jednoduché a krásne

EVOKO Naso má nový, štíhly dizajn. Jeho inštalácia je ľahká a zatraktívni každú Vašu zasadaciu miestnosť. Je to tak jednoduché a samozrejmé, že obsluhu zvládne každý aj bez predchádzajúceho tréningu. Všetky funkcie možno dosiahnuť len s niekoľkými jednoduchými dotykmi. Vaše ďalšie stretnutie začne dotykom prsta.

Produktová prezentácie Evoko Naso