Evoko Desk manažér je komplexné riešenie pre zarezervovanie Vášho pracovného miesta jediným dotykom. Informuje či je pracovné miesto k dispozícií, bude zarezervované alebo je pre Vás voľné.

Elegantné HW riešenie rezervácie rokovacích a školiacich miestností získalo množstvo ocenení za dizajn a získava čoraz väčšiu popularitu vďaka svojej jednoduchosti a pripojeniu na Microsoft Exchange Server.

Evoko systém umožňuje kontrolovať stav a vykonávať rezerváciu priamo na dotykovej obrazovke, alebo si rezervujte  stretnutia rovnako ako ste vždy robili v aplikácii Microsoft Outlook. Červené alebo zelené osvetlenie obrazovky znamená, že môžete vidieť aj na diaľku obsadenosť jednotlivých miestností.

Prehľadná farbená indikácia 

Použite Desk manažér na zarezervovanie, ukončenie alebo predĺženie pracovného miesta.

Jednoducho uvidíte ktoré pracovné miesta sú  voľné, ktoré budú zarezervované, ktoré sú zarezervované, a kto nechce byť rušený. Farebná indikácia zelenej, žltej, červenej alebo modrej farby pre ľahkú prehľadnosť.

Zarezervovanie osobne alebo automatický

Súčasťou je senzor prítomnosti – akonáhle so sadnete za stôl senzor zaregistruje Vašu prítomnosť. Autentifikácia pomocou RFID karty.

Analytické a efektívne
EVOKO Kleeo dáva dokonalý nástroj, s ktorým dokážete skutočne efektívne využívať a optimalizovať  pracovné miesta. Skutočne znižuje náklady a uistite sa, že používate správne pracovný priestor. Nikdy predtým nebolo jednoduchšie zarezervovať si svoje pracovné miesto.

Produktový list Evoko Kleeo

Zlepšenie produktivity pomocou „Focus“ módu
„Focus“ mód jasne signalizuje kolegom, že osoba používajúca pracovné miesto sa potrebuje sústrediť a nechce byť rušená

Jednoduché a krásne
EVOKO Kleeo má pekný dizajn. Jeho inštalácia je ľahká a zatraktívni každé Vašu pracovné miesto . Je to tak jednoduché a samozrejmé, že obsluhu zvládne každý aj bez predchádzajúceho tréningu.
Všetky funkcie možno dosiahnuť len s niekoľkými jednoduchými dotykmi.

Zarezervovanie cez mobil

Využite naše komplexné riešenie pre  rezerváciu pracovného miesta z mobilu pomocou aplikácie Evoko Workplace mobile app. Uľahčite si rezerváciu pracovného miesta kedykoľvek a kdekoľvek.

Rýchle a jednoduché. Efektívnosť je to najlepšie!